Choose a searcher ×

Kojící svetry a mikiny 

Kojící svetry a mikiny

Každá matka ví, že hlad může chytit dítě opravdu v jakékoliv situaci - obchod, park, klinika, kancelář. Neexistují žádné nevhodné místa na krmení vašeho dítěte. Některé ženy nemají problém s částečným odhalením na veřejném prostranství, ale pro některé je to někdy dost trapné. Pokud jste jednou z těchto žen, nemusíte se obávat - máme pro vás to ...

Každá matka ví, že hlad může chytit dítě opravdu v jakékoliv situaci - obchod, park, klinika, kancelář. Neexistují žádné nevhodné místa na krmení vašeho dítěte. Některé ženy nemají problém s částečným odhalením na veřejném prostranství, ale pro některé je to někdy dost trapné. Pokud jste jednou z těchto žen, nemusíte se obávat - máme pro vás to pravé. Naše mikiny, svetry, roláky a kardigány mají na hrudi malé, na první pohled neviditelné zipy. Díky tomu můžete rychle vytáhnout prs ven, aniž byste museli dávat pozor na každého kolem sebe a vyhrnovat si halenku.
Byly vyrobeny z jemného a příjemného úpletu. Velmi dobře absorbují vlhkost, takže se v nich nepotíte. Důležité je, že naše oblečení je pro Vás i vaše dítě bezpečné.

Kojící svetry a mikiny 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 47 položek
Zobrazených 1 - 24 z 47 položek