Choose a searcher ×

Lůžkoviny 

Lůžkoviny

Ložní prádlo pro děti, které je v sortimentu našeho internetového obchodu, bude splňovat požadavky nejnáročnějších rodičů. Je vyrobeno z antialergických, certifikovaných a bezpečných bavlněných vláken pro dětskou pokožku, které zajišťují perfektní termoregulaci, pohodlí a pocit příjemného úkrytu. A co víc, neztrácí svůj šarm ani během intenzivní...

Ložní prádlo pro děti, které je v sortimentu našeho internetového obchodu, bude splňovat požadavky nejnáročnějších rodičů. Je vyrobeno z antialergických, certifikovaných a bezpečných bavlněných vláken pro dětskou pokožku, které zajišťují perfektní termoregulaci, pohodlí a pocit příjemného úkrytu. A co víc, neztrácí svůj šarm ani během intenzivního používání, udržuje jemnost, výrazné vzory a barvy. Kromě toho, že splňuje praktické a užitné hodnoty, upoutá zajímavým designem, který vytváří atraktivní prostor na spaní. Je k dispozici v možnostech s nebo bez náplně, v různých velikostech a barvách na výběr. Jsme přesvědčeni, že lůžkoviny nabízené pro malé děti jim poskytnou krásné sny.
Koupí několika verzí si můžete být jisti, že nikdy nevyčerpáte čerstvé ložní prádlo pro své dítě, i když bude několikrát za sebou nemocné a některé se zašpiní. Budete moci prát vaše polštáře každých pár dní bez obav, že je nebudete mít dost. I v zimě, když všechno schne déle.

Lůžkoviny 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 156 položek
Zobrazených 1 - 24 z 156 položek