Choose a searcher ×

Těhotenská móda 

Těhotenská móda

To, co odlišuje naše kolekce a způsobí, že někdy získáváme srdce dám (a prostor v jejich skříni), je charakter našich produktů, které nenápadně zdůrazní ženský šarm a krásu těhotenských tvarů. Byly časy, když oblečení pro budoucí maminky připomínalo vyduté uniformy. V současné době jsou halenky, šaty, sukně a kalhoty, které šijeme trendy a šik -...

To, co odlišuje naše kolekce a způsobí, že někdy získáváme srdce dám (a prostor v jejich skříni), je charakter našich produktů, které nenápadně zdůrazní ženský šarm a krásu těhotenských tvarů. Byly časy, když oblečení pro budoucí maminky připomínalo vyduté uniformy. V současné době jsou halenky, šaty, sukně a kalhoty, které šijeme trendy a šik - originální design, sofistikované formy a zajímavé řešení. Neustále rozšiřujeme naši nabídku, ale dnes, bez ohledu na to, zda žena oceňuje originálnost, sofistikovanou eleganci nebo prostě hledá pohodlí, určitě u nás najde něco pro sebe. Naše modely jsou kvintesencí ženskosti, proto se každá budoucí matka díky nim bude cítit opravdu krásná, ženská a půvabná - v každém stylu!
Naše modely jsou díky speciálním střihem, používaným technologiím a vysoce kvalitním materiálem s vysokým obsahem elastanu velmi pohodlné, praktické a funkční. Nejen, že v průběhu těhotenství z měsíce na měsíc, centimetr za centimetrem, se perfektně přizpůsobí měnící se postavě, jsou ideální i několik týdnů po porodu, než se matka vrátí do stavu a hmotnosti před těhotenstvím. A co víc, mnoho našich blůzek a šatů má řešení, které - jistě - potěší kojící matky.

Těhotenská móda 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 407 položek
Zobrazených 1 - 24 z 407 položek