Choose a searcher ×

Kojící pyžama 

Kojící pyžama

Noc je pracovní doba pro kojící matku. Zejména ihned po narození dítěte, i v noci, budete krmit alespoň každé 3 hodiny. Stabilizační proces laktace je čas, kdy vaše prsa budou citlivé. Nejlépe se budete cítit ve volných, přírodních materiálech. Abyste si zajistili plný komfort, měli byste si pořídit pohodlné a velmi praktické košilky na kojení. ...

Noc je pracovní doba pro kojící matku. Zejména ihned po narození dítěte, i v noci, budete krmit alespoň každé 3 hodiny. Stabilizační proces laktace je čas, kdy vaše prsa budou citlivé. Nejlépe se budete cítit ve volných, přírodních materiálech. Abyste si zajistili plný komfort, měli byste si pořídit pohodlné a velmi praktické košilky na kojení. Modely na spaní jsou vyrobeny z měkkých a pružných materiálů, které jsou příjemné na pokožku a dokonale se přizpůsobí tělu a poskytují správné podmínky pro odpočinek. Oblečení zůstává extrémně praktické, pokud jde o jeho hlavní funkci. Díky volnému střihu umožňuje cítit se svobodně a zároveň usnadňuje kojení. Díky pečlivě vyrobenému prošití stačí naklonit látku tak, aby se dítě přisálo na prsou. Košile mají také užitečnou kapsu, která určitě pomůže při provádění různých pečovatelských činností - například umožní dočasné uskladnění ubrousků nebo plen.
Noční košile na kojení byly šité z vysoce kvalitního materiálu, bavlny od polského výrobce. Největší výhodou vysoce kvalitního materiálu je to, že po mnoha vypráních si zachová svůj tvar a kvalitu. A to je důležité, protože kojení vás bude provázet mnoho měsíců, a možná i let. Kromě pohodlných nočních košil nabízíme v naší nabídce i univerzální ležérní trička a elegantní kojenecké halenky. V dostupné nabídce dámy najdou i halenky s krátkými a dlouhými rukávy, trička s grafikou a elegantní oblečení pro maminky.

Kojící pyžama 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 92 položek
Zobrazených 1 - 24 z 92 položek