Vytvořili jsme obchod pro budoucí a současné maminky a také pro jejich děti. Chtěli jsme, aby byly naše výrobky pohodlné, šité z nejkvalitnějších tkanin, originální a navržené v souladu se současnými trendy. Od začátku jsme se snažili být věrní tímto usnesením. Chceme, aby se naši zákazníci cítili v produktech pohodlně a bezpečně. Koneckonců, děti a maminky si to zaslouží nejvíc.

Každá matka je především žena, takže v našem obchodě najdete i módu pro každou z vás. Nejnovější trendy, květinové vzory a minimalistické prvky BASIC jsou témata, se kterými žijeme každý den. V novém vydání nabízíme úžasné sportovní oblečení. Nudným outfitem mluvíme jednoznačně ne!

Naše společnost nabízí širokou škálu unikátních produktů pro děti a dospělé. Mezi našimi produkty najdete něco pro klasiků i pro ty, kteří mají rádi odvážnější barvy a kombinace vzorů.

Zaměřujeme se především na nejvyšší kvalitu, díky níž jsou naše výrobky mimořádně trvanlivé. Nejvyšší kvalitou není jen pečlivé provedení, ale především použití látek a materiálů, které splňují nejvyšší standardy. Všechny použité tkaniny, výplně a nitě jsou certifikovány OEKO-TEX 100 nebo BEZPEČNÉ PRO DĚTI. Nepromokavé fólie a jiné plastové prvky používané v našem příslušenství neobsahují ftaláty nebo BPA.

Chceme dělat dětem radost již od raného věku, přičemž si zároveň pamatujeme, že jejich bezpečnost a rozvoj jsou stejně důležité. Všechny naše výrobky jsou ekologické a trvanlivé, mají jedinečný charakter a zároveň rozvíjejí smysly, učí a baví, jsou vyrobeny z přírodních materiálů a bez jakýchkoli škodlivých látek.

Naše hračky jsou také pečlivě vyhotoveny a důkladně leštěné, proto jsou příjemné na dotek a bezpečné. Naší inspirací je lidové umění a příroda. Používáme pouze bezpečné, netoxické barvy, laky a oleje, které splňují normu EN 71. Produkty pocházejí z nejkvalitnějšího tvrdého dřeva od dodavatelů z lesnictví v souladu s požadavky Evropské unie. Hračky nejsou vyrobeny pásově, jsou to malé umělecká díla.