Choose a searcher ×

Těhotenské tuniky 

Těhotenské tuniky

Během těhotenství se mění nejen ženské tělo. Naše potřeby se také mění. Normální oblečení nestačí, protože začne tlačit na břicho. A není pro budoucí matku nic důležitější než pocit pohodlí a pocit bezpečí, zejména pokud jde o bezpečnost dítěte. Ideální odpovědí na potřeby žen, které očekávají dítě, je těhotenská tunika, která volně obepíná břic...

Během těhotenství se mění nejen ženské tělo. Naše potřeby se také mění. Normální oblečení nestačí, protože začne tlačit na břicho. A není pro budoucí matku nic důležitější než pocit pohodlí a pocit bezpečí, zejména pokud jde o bezpečnost dítěte. Ideální odpovědí na potřeby žen, které očekávají dítě, je těhotenská tunika, která volně obepíná břicho a neomezuje ho žádným způsobem.
Mateřské tuniky jsou univerzální a všestranné. Můžete je nosit na kalhotách nebo na legínách. S nimi můžete vytvořit stylizace na různé příležitosti - více či méně oficiální. Každá těhotenská tunika se perfektně přizpůsobí měnící se postavě, přičemž vám umožní pěkně zdůraznit rostoucí bříško. Funguje také dobře po porodu, dříve než se mladá matka vrátí do staré formy a postavy.

Těhotenské tuniky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 60 položek
Zobrazených 1 - 24 z 60 položek