Choose a searcher ×

Dětské hračky 

Dětské hračky

Chceme dělat dětem radost již od raného věku, přičemž si zároveň pamatujeme, že jejich bezpečnost a rozvoj jsou stejně důležité. Rodiče, kteří nám důvěřují si mohou být jisti, že naše výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné, mají jedinečný charakter a zároveň rozvíjejí smysly, učí a baví, jsou vyrobeny z přírodních materiálů a bez jak...

Chceme dělat dětem radost již od raného věku, přičemž si zároveň pamatujeme, že jejich bezpečnost a rozvoj jsou stejně důležité. Rodiče, kteří nám důvěřují si mohou být jisti, že naše výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné, mají jedinečný charakter a zároveň rozvíjejí smysly, učí a baví, jsou vyrobeny z přírodních materiálů a bez jakýchkoli škodlivých látek. Naše hračky jsou také pečlivě vyhotoveny a důkladně leštěné, proto jsou příjemné na dotek a bezpečné. Naší inspirací je lidové umění a příroda. Tvoříme pro vás a pro sebe, protože víme, co je dobré pro děti!
Vyvíjíme maximální úsilí, aby naše výrobky byly nejvyšší kvality a proto všechny vyrobené hračky splňují normy EU (značka CE) a požadavky na bezpečnost hraček. Používáme pouze bezpečné, netoxické barvy, laky a oleje, které také splňují normu EN 71. Produkty pocházejí z nejkvalitnějšího tvrdého dřeva od dodavatelů z lesnictví v souladu s požadavky Evropské unie. Hračky nejsou vyrobeny pásově, jsou to malé umělecká díla.

Dětské hračky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 26 položek
Zobrazených 1 - 24 z 26 položek