Choose a searcher ×

Těhotenské halenky 

Těhotenské halenky

Mateřská halenka je velmi univerzální a všestranný oděv pro budoucí matku. Funguje skvěle s kalhotami i sukněmi. Je vhodná pro každodenní a vycházkové stylizace. Díky tomu můžete vytvořit zajímavé sestavy do práce, na procházku, setkání s přítelem nebo elegantní večeři. Mateřské halenky jsou kvintesencí ženskosti a funkčnosti. Bez ohledu na to, ...

Mateřská halenka je velmi univerzální a všestranný oděv pro budoucí matku. Funguje skvěle s kalhotami i sukněmi. Je vhodná pro každodenní a vycházkové stylizace. Díky tomu můžete vytvořit zajímavé sestavy do práce, na procházku, setkání s přítelem nebo elegantní večeři. Mateřské halenky jsou kvintesencí ženskosti a funkčnosti. Bez ohledu na to, zda jste na začátku těhotenství nebo těsně před porodem, budete se v nich cítit atraktivní.
Naše halenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž leží pěkně na ženské postavě a poskytují velký komfort. Díky speciálním střihem se dokonale přizpůsobují měnící se postavě a rostoucímu břichu. Doporučujeme jednobarevné těhotenské halenky a nejluxusnější potisky sezóny. Široká škála návrhů umožňuje vybrat si model, který odpovídá vašemu individuálnímu stylu a vkusu.

Těhotenské halenky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 75 položek
Zobrazených 1 - 24 z 75 položek